Szkolenie psów niewidomych i niesłyszących

Szkolenie niewidomego psa Gdańsk

Psy niepełnosprawne, niewidome i niesłyszące wymagają innego podejścia do szkolenia. Poprzez szkolenie uczymy właścicieli, że życie z psem, który inaczej postrzega świat od przeciętnego psa, wcale nie musi być trudne. Uczymy właścicieli, że wcale nie muszą pozbywać się swojego przyjaciela, bo jego świat stał się bardziej skomplikowany. Mamy doświadczenie w szkolenie niewidomego psa Gdańsk.

W szkoleniu takich psów, ważne są szczegóły na które normalnie podczas szkolenia nikt nie zwraca uwagi. Musimy nauczyć psa odnajdywać właściciela, reagować na inne bodźce niż zazwyczaj, znaleźć sposób aby dotrzeć do psa. Psy, które nagle straciły swoje zmysły czują się zdezorientowane nową sytuacją, często tak zestresowane, że zamykają się w sobie i tracą radość życia. Nierzadko zmiany w ich życiu powodują tak duży stres, że stają się agresywne. Pomagamy psom przezwyciężyć te trudności, strach oraz nauczyć się od nowa życia, życia ze swoimi ułomnościami.

Koszt szkolenia jest taki sam jak spotkań indywidualnych.

Czy wiesz, że...

Niektóre produkty, które spożywamy mogą być szkodliwe dla naszego psa. Należy m.in. unikać podawania psu: czekolady i innych produktów zawierających kakao, rodzynków, cebuli i czosnku, surowych ziemniaków, większych ilości wątróbki.

Rzetelna Firma