Psy w filmie - NOWOŚĆ

W 2010 roku zaczęliśmy naszą przygodę z filmem. Pierwszą "naszą" psią aktorką jest border collie Polly (należąca do Doroty Kotowskiej i Tima Symesa), która zagrała w nowym filmie Konrada Szołajskiego pt. "Kop Głębiej". I chociaż praca na planie wymaga od psa ogromnie dużo cierpliwości, a zdjęcia rozciągają się czasem i na 7 godzin, Polly poradziła sobie znakomicie, wzbudzając zachwyt Tima, mój, aktorów oraz reszty zespołu.

Więcej o filmie można przeczytać tutaj: "Kop głębiej"

Psy, szkolone przez nas, znają ogromny repertuar sztuczek - potrafią także wykazać się bardziej użytecznymi umiejętnościami: aportowaniem, zostawaniem na miejscu, zanoszeniem przedmiotów do wskazanych osób, oraz wieloma, wieloma innymi. Są różnych ras, temperamentu, wieku i postury, dlatego jesteśmy w stanie sprostać różnorakim zleceniom.

Jeśli potrzebujecie Państwo w krótkim czasie przygotować psa do konkretnego zadania - również oferujemy naszą pomoc.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych współpracą, serdecznie zapraszamy i prosimy o kontakt:

Monika (Gdańsk) - tel. 506 59 80 62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Marta (Warszawa) - tel. 698 44 28 19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

kamera

Czy wiesz, że...

Podobna metoda, do tej, którą uczymy psy w naszej szkole jest stosowana w Fokarium w Stacji Badawczej na Helu. Foki uczone są spokojnego zachowania podczas przyjmowania zabiegów pielęgnacyjnych, badań weterynaryjnych a także zabawy z opiekunami.

Rzetelna Firma