Kurs interaktywny

Mieszkasz w takim zakątku Polski, gdzie jeszcze nie ma dobrych, pozytywnych psich szkół? Mamy kurs również dla Ciebie ! Jedynym wymaganiem jest stały dostęp do internetu, kamera internetowa lub możliwość nagrywania i przesyłania krótkich filmików.

Kurs interaktywny obejmuje zakres kursu podstawowego wraz z eliminacją niepożądanych zachowań. W szkoleniu korzystamy z klikera.

Czas trwania kursu zależy tylko od czasu, który masz możliwość poświęcić psu oraz od Waszych postępów.

Kurs obejmuje 10 modułów lekcyjnych, w trakcie których instruktor jest stale dostępny (poprzez telefon, gadugadu, skype). Kiedy pies przyswoi sobie zagadnienia z danego modułu, zaczynamy kolejny.

W każdym module kursanci otrzymują skrypty w pdf, z pełnym opisem nauki każdego zachowania, podstawowymi wiadomościami o szkoleniu i zachowaniu psów, a także zadaniami na zaliczenie modułu. Do skryptów dołączone są także adresy z krótkimi filmami instruktażowymi. Prace domowe zadawane są w formie pisemnej oraz wysyłanych do instruktora filmików, pokazujących efekty Twojej pracy z psem.

Uczestnicy kursu mają także zapewniony stały dostęp do forum dyskusyjnego szkoły Canis Sapiens. Dostęp jest “dożywotni” - zawsze możesz zapytać o poradę, poznać innych uczestników kursów czy też pochwalić się swoimi osiągnięciami.

Czego Twój pies nauczy się na kursie?

- siadać,

- warować,

- chodzić na luźnej smyczy,

- chodzić przy nodze,

- pozycji “noga”.

- przynosić przedmioty,

- iść na swoje miejsce,

- komendy "stój",

- komendy "zostań",

- przywołania zwykłego i awaryjnego,

- oraz kilku ciekawych sztuczek.

A to wszystko przy użyciu rewelacyjnej metody klikerowej!

Czego nauczysz się Ty?

Przede wszystkim - jak pracować z psem, jak czytać mowę psiego ciała, jak zmotywować psa do pracy i jak eliminować niepożądane zachowania.

Uwaga: w przypadku problemów z psami lękliwymi i / lub agresywnymi kurs interaktywny nie zastąpi realnej pracy. Jeśli borykasz się z takimi problemami, zapraszamy Cię do zakładek odpowiednich kursów.

 

 

 

Tryb zajęć: indywidualny

Forma: zajęcia interaktywne

Media: gg, skype, telefon

Ilość lekcji: 10 modułów

Materiały: pdf, filmy, zdjęcia

Koszt: 150 zł

 

 

Uczestnicy wszystkich naszych kursów otrzymują 10% zniżki na organizowane przez nas obozy szkoleniowe !

Czy wiesz, że...

Uczenie starszych psów różnych sztuczek pomaga im zachować sprawny umysł do późnej starości. To nie prawda, że starszych piesków nie da się już nic nauczyć.

Rzetelna Firma