Kurs podstawowy

Kurs podstawowy I stopnia -  przeznaczony jest dla psów w każdym wieku (szczenięta po szczepieniach i wymaganej kwarantannie), każdej wielkości i rasy.

Na zajęciach dowiesz się, jak nauczyć psa podstawowych komend, jak sprawić, aby był wspaniałym przyjacielem i dostosował się do warunków życia w mieście, wśród ludzi i innych zwierząt tak, aby stał się niekłopotliwym towarzyszem. W trakcie nauki największy nacisk kładziemy nie na idealne wykonanie komend typu siad czy waruj, lecz na budowanie więzi przyjaźni i zaufania pomiędzy przewodnikiem i jego psem.

Poradzimy Ci także, jak dać sobie radę z niepożądanymi zachowaniami twojego psa.

Program całego kursu powstał w oparciu o regulamin amerykańskiego Canine Good Citizen (Dobry Psi Obywatel). W nauce wykorzystujemy pozytywne metody nauczania, stosując różne nagrody, przy użyciu klikera.

 

Tryb zajęć: grupowe

Czas trwania: 6 tygodni

Częstotliwość spotkań: 2 x tyg.

Koszt: 300 zł przy przedpłacie na konto bankowe w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem kursu/

350 zł płatne gotówką na pierwszych zajęciach lub w terminie późniejszym niż 7 dni przed rozpoczeciem kursu

Powyższy koszt jest opłatą "karnetową" - oznacza to że ceny te obowiązują tylko przy zapłacie "z góry" za całość -6 tygodni x 2 godziny lekcyjne. Przy wykupowaniu pojedynczych godzin obowiązuje cena 50 zł za godzinę lekcyjną.


Uczestnicy wszystkich naszych kursów otrzymują 10% zniżki na organizowane przez nas obozy szkoleniowe !

Czy wiesz, że...

Niektóre produkty, które spożywamy mogą być szkodliwe dla naszego psa. Należy m.in. unikać podawania psu: czekolady i innych produktów zawierających kakao, rodzynków, cebuli i czosnku, surowych ziemniaków, większych ilości wątróbki.

Rzetelna Firma