Kurs podstawowy "Pakiecik"

"Pakiecik" to pakiet 4 lekcji, do wybrania w ciągu dwóch tygodni. W "Pakieciku" mamy kilka grup, więc możliwe są spotkania o różnych porach i w różnych dniach tygodnia: w weekendy w godzinach porannych lub popołudniowych, we wtorki, czwartki lub piątki w godzinach porannych lub popołudniowych. Wszystko zależy od twojego czasu.

Pakiecik powstał z myślą o właścicielach psów, którzy chcą sami nauczyć się jak samemu pracować z psem, chcesz się dowiedzieć na czym polega szkolenie klikerowe, lub dowiedzieć się jak najszybciej wyeliminować swoje problemy lecz nie mają czasu na uczęszczanie na cały kurs. Również dla osób, które chcą sprawdzić jak ich psy odnajdą się w grupie innych psów i jak będą współpracować.

Twój pies nauczy się w tym czasie komend: uwaga, siad, waruj, noga, równaj, zostań, puść i wielu innych przydatnych ćwiczeń.

Jeżeli zdecydujesz się po przejściu kursu na kontynuację w normalnej grupie, lub chcesz z nami pojechać na obóz, gwarantujemy tobie 10% zniżki od cen kursów i obozów.

Pracujemy w grupach maksymalnie 6 osobowych.

Cena: 120 zł za 4 spotkania trwające około 60-90 min (w zależności ile psów jest w grupie)

Czy wiesz, że...

Niektóre produkty, które spożywamy mogą być szkodliwe dla naszego psa. Należy m.in. unikać podawania psu: czekolady i innych produktów zawierających kakao, rodzynków, cebuli i czosnku, surowych ziemniaków, większych ilości wątróbki.

Rzetelna Firma