Pies pod kontrolą

Kurs przeznaczony dla psów z problemami z utrzymaniem uwagi, nadpobudliwych, agresywnych na smyczy, z agresją lękową. Także dla psów, które ze względu na swoją nadpobudliwość mają problemy w sportach kynologicznych czy na wystawach.

Celem kursu jest sprawienie, aby ze stwarzającego problemy Twój czworonożny przyjaciel stał się psem zrelaksowanym, spokojnym i szczęśliwym. Psem, który będzie skupiony na właścicielu i swoim zadaniu bez względu na panujące wokół rozproszenia.

Efekt taki osiągniesz dzięki różnego rodzaju ćwiczeniom relaksacyjnym, ćwiczeniom na skupienie uwagi, technikom masażu oraz nauce samokontroli.

W naszej pracy wykorzystujemy techniki Control Unleashed, opracowane przez uznaną twórczynię tego programu, Leslie McDevitt oraz metody światowej sławy specjalistki, Turid Rugaas.

 

Tryb zajęć: grupowe

Czas trwania: 8 tygodni

Częstotliwość spotkań: 2 x tyg. (jedno obowiązkowe, jedno dla chętnych)

Koszt: 500,00 zł

 

Uczestnicy wszystkich naszych kursów otrzymują 10% zniżki na organizowane przez nas obozy szkoleniowe !

Czy wiesz, że...

Niektóre produkty, które spożywamy mogą być szkodliwe dla naszego psa. Należy m.in. unikać podawania psu: czekolady i innych produktów zawierających kakao, rodzynków, cebuli i czosnku, surowych ziemniaków, większych ilości wątróbki.

Rzetelna Firma