Przedszkole dla szczeniąt

Szczeniaczki wszystkich ras zapraszamy na kurs podstawowy, który w trosce o prawidłowy rozwój socjalny szczeniąt rozszerzyliśmy o wiele dodatkowych elementów.

Dla szczeniąt w wieku do 5 miesięcy.

 Podczas zajęć pies nauczy się wykonywać szereg podstawowych komend (m.in. siad, waruj, noga, równaj, do mnie), nauczy się chodzić na luźnej smyczy, prawidłowego przybiegania na przywołanie. Najważniejsze jednak jest to aby podczas takiego szkolenia między człowiekiem a psem nawiązała się więź, wspólne zaufanie.

 

Tryb zajęć: grupowe

Czas trwania: 6 tygodni

Częstotliwość: 2 x tyg.

Koszt: 300 zł

Powyższy koszt jest opłatą "karnetową" - oznacza to że ceny te obowiązują tylko przy zapłacie "z góry" za całość -6 tygodni x 2 godziny lekcyjne. Przy wykupowaniu pojedynczych godzin obowiązuje cena 50 zł za godzinę lekcyjną 

Uczestnicy wszystkich naszych kursów otrzymują 10% zniżki na organizowane przez nas obozy szkoleniowe ! W przedpłacie na konto bankowe w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem kursu 10 % rabatu.

Czy wiesz, że...

Nos psa jest około milion razy wrażliwszy od naszego. Pies ma także 40 razy więcej komórek mózgowych, związanych z rozpoznawaniem zapachu. Naukowcom nie udało się do tej pory stworzyć maszyny, która byłaby lepsza pod tym względem od psa.

Rzetelna Firma