Warcząca klasa

Warcząca klasa jest stworzona dla psów reaktywnych i agresywnych w stosunku do innych psów. Wiele psów w pobliżu innych psów zachowuje się "niepoprawnie", są spięte, niektóre szczekają, warczą, kłapią zębami w kierunku innych psów a nawet atakują. Celem "Warczącej klasy" jest pomoc psom agresywnym i reaktywnym aby były zrelaksowane w pobliżu innych psów. Chcemy też pomóc właścicielom żeby wiedzieli co robić i jak się zachować, gdy ich pies warczy, rzuca się na smyczy lub walczy z innym psem. Nasze metody są humanitarne oraz podparte badaniami naukowymi.

 
"Warcząca klasa" jest programem trwającym 6 tygodni, spotykamy się dwa razy w tygodniu. Pierwsze spotkanie jest przeznaczone tylko dla ludzi. Poznamy się na nim, a także opowiesz o problemach swojego psa, nauczysz się jakich technik i narzędzi będziemy używać podczas zajęć. Dowiesz się także jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują na zajęciach. W jednej klasie uczestniczy 3-5 psów.

 
W trakcie trwania "Warczącej klasy" wykorzystujemy najskuteczniejsze metody odpowiednio dobrane indywidualnie do twojego psa. Korzystamy z nagród funkcjonalnych, Behavior Adjustment Training, odwrażliwiania, przeciwwarunkowania, gier z "Control Unleashed", masażu i technik relaksacyjnych i wielu innych sposobów.
Cena: płatne przelewem w terminie do 7 dni przed rozpoczęciem kursu - 500,00 za 6 tygodni (12 spotkań w tym jedno bez psów)

w pozostałych przypadkach 550 zł

Czy wiesz, że...

Nos psa jest około milion razy wrażliwszy od naszego. Pies ma także 40 razy więcej komórek mózgowych, związanych z rozpoznawaniem zapachu. Naukowcom nie udało się do tej pory stworzyć maszyny, która byłaby lepsza pod tym względem od psa.

Rzetelna Firma