Obozy info

Nasze obozy to niezapomniana przygoda dla Ciebie i Twojego psa. Jeżeli chcesz spędzić swój urlop ze swoim psem, w przyjaznym psom otoczeniu, w bardzo aktywny sposób, pośród ludzi równie psio-zakręconych zapoznaj się z naszą ofertą.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje obozów:

- Obóz - Warsztaty klikerowe "Od kurczaka do psiaka", podczas których wyszkolisz nie tylko swojego psa ale także będziesz ćwiczył swoje umiejętności szkoleniowe na prawdziwych kurczakach.

- Wczasy kondycyjno-odchudzające "Wczasy z psiakiem i Montignaciem" to przygotowana przez nas propozycja dla kobiet, które chcą poprawić swoją sylwetkę, zrzucić kilka kilogramów, lub po prostu spędzić aktywnie swój urlop. Podczas wypoczynku poza szkoleniem psa w zakresie posłuszeństwa, będziemy chodzić na długie spacery z kijkami i psem (nordic walking), nauczymy się kilku elementów z tańca z psem. Będzie także joga i spotkanie z dietetykiem. A smaczne i zdrowe posiłki będą przygotowane zgodnie z zasadami ustalonymi przez Michaela Montignaca.

- Obóz Fabryka Talentów - to już czwarta edycja naszego bestsellera. Obóz ten, który od wielu lat cieszy się niezmienną popularnością, jest przeznaczony dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. A jego główną ideą jest odkrycie talentu w każdym psie. Dlatego też przygotowaliśmy jak zwykle mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć.  Mile widziane grupy znajomych i całe rodziny.

 

Czy wiesz, że...

Niektóre produkty, które spożywamy mogą być szkodliwe dla naszego psa. Należy m.in. unikać podawania psu: czekolady i innych produktów zawierających kakao, rodzynków, cebuli i czosnku, surowych ziemniaków, większych ilości wątróbki.

Rzetelna Firma