Obozy info

Nasze obozy to niezapomniana przygoda dla Ciebie i Twojego psa. Jeżeli chcesz spędzić swój urlop ze swoim psem, w przyjaznym psom otoczeniu, w bardzo aktywny sposób, pośród ludzi równie psio-zakręconych zapoznaj się z naszą ofertą.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje obozów:

- Obóz - Warsztaty klikerowe "Od kurczaka do psiaka", podczas których wyszkolisz nie tylko swojego psa ale także będziesz ćwiczył swoje umiejętności szkoleniowe na prawdziwych kurczakach.

- Wczasy kondycyjno-odchudzające "Wczasy z psiakiem i Montignaciem" to przygotowana przez nas propozycja dla kobiet, które chcą poprawić swoją sylwetkę, zrzucić kilka kilogramów, lub po prostu spędzić aktywnie swój urlop. Podczas wypoczynku poza szkoleniem psa w zakresie posłuszeństwa, będziemy chodzić na długie spacery z kijkami i psem (nordic walking), nauczymy się kilku elementów z tańca z psem. Będzie także joga i spotkanie z dietetykiem. A smaczne i zdrowe posiłki będą przygotowane zgodnie z zasadami ustalonymi przez Michaela Montignaca.

- Obóz Fabryka Talentów - to już czwarta edycja naszego bestsellera. Obóz ten, który od wielu lat cieszy się niezmienną popularnością, jest przeznaczony dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. A jego główną ideą jest odkrycie talentu w każdym psie. Dlatego też przygotowaliśmy jak zwykle mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć.  Mile widziane grupy znajomych i całe rodziny.

 

Czy wiesz, że...

Uczenie starszych psów różnych sztuczek pomaga im zachować sprawny umysł do późnej starości. To nie prawda, że starszych piesków nie da się już nic nauczyć.

Rzetelna Firma