Zapraszamy

Witamy w Canis Sapiens

Zapraszamy na nowe kursy rozpoczynające się 14 stycznia. Mamy jeszcze wolne miejsca!

Uczymy psy i szczeniaczki, ich właścicieli oraz profesjonalnych instruktorów. Nasze szkoły znajdują się w Trójmieście oraz Warszawie. Rozwiązujemy problemy behawioralne oraz przemieniamy psy w każdym wieku i wszystkich ras (i bezras) w grzecznych i uważnych towarzyszy.

 

Jeżeli twój pies:

- skacze na ludzi

- ciągnie na smyczy

- warczy lub gryzie

- zbyt nieostrożnie bawi się z dziećmi

- jest hiperaktywny - nie wraca na wołanie

- zbyt dużo szczeka - kradnie i niszczy przedmioty i jedzenie

Pozwól nam pomóc! Po co czekać? Otrzymasz spokojnego, dobrze ułożonego psa, który będzie Ciebie słuchał i życie z nim będzie prostsze. Będziemy Cię wspierać aż uzyskamy wyznaczony cel.

 

Nasza specjalność

- Szybkie rezultaty przy użyciu efektywnych i humanitarnych metod.

- Przyjazny, rodzinny pies. Specjalizujemy się w treningu psów dla rodzin i wiemy jak sprawić aby życie rodzinne z psem było bezpieczne i pełne radości dla wszystkich zaangażowanych.

- Szkolenie szczeniąt. Zacznij już teraz z naszym pakietem dla szczeniąt. Spraw aby twój dom był bezpieczny dla szczeniaka ale także dowiesz się jak skutecznie ochronić swój dom przed zniszczeniami jakie może zrobić maluch. Zacznij prawidłowy trening nauki czystości, przywołania i chodzenia na smyczy. A kiedy twój pies będzie mógł uczestniczyć w zajęciach z innymi psami, przyjdź do naszej grupy szczeniąt aby pies mógł się nauczyć prawidłowych relacji z innymi psiakami i pracy w towarzystwie innych psów.

- Problemy ze smyczą. Zadzwoń do nas jeżeli twój pies ciągnie na smyczy lub szczeka, szarpie się i rzuca na inne psy, gdy jest na smyczy. Takie psy nazywamy psami reaktywnymi i wiemy jak tobie pomóc.

- Lękliwość i agresja. Czy twój pies bywa niebezpieczny dla otoczenia? A może uważa, że to otoczenie jest bardzo niebezpieczne? Mamy sprawdzone sposoby na takie zachowania.

Czego możesz oczekiwać:

- przyjazny, motywujący trening prowadzony przez doświadczonych instruktorów

- nie oceniamy, wspieramy

- duża poprawa zachowania psa w krótkim przedziale czasu

Czy wiesz, że...

Podobna metoda, do tej, którą uczymy psy w naszej szkole jest stosowana w Fokarium w Stacji Badawczej na Helu. Foki uczone są spokojnego zachowania podczas przyjmowania zabiegów pielęgnacyjnych, badań weterynaryjnych a także zabawy z opiekunami.

Rzetelna Firma