Obóz czerwcowy - Obedience i Praca Węchowa

Wszystkich miłośników psich sportów zapraszamy na obóz przygotowujący psy do zawodów obedience.

Obóz odbędzie się w miejscu sprzyjającym intensywnej pracy, w przepięknym ośrodku "Bernardynka", położonym w lesie nad jeziorem Ślesin Wąsosze k/Konina.

Obozy przeznaczone są nie tylko dla osób chcących startować w zawodach, lecz dla wszystkich tych, którzy chcą coś robić ze swoim psem.

W programie proponujemy:

- intensywną pracę nad precyzją i szybkością wykonywania ćwiczeń z zakresu regulaminu Obedience O i 1;

- różne zabawy węchowe, pomocne zwłaszcza do nauki rozpoznawania zapachu przewodnika,

- ćwiczenia zwiększające motywację,

- ćwiczenia zwiększające skupienie uwagi,

- praca z odłożeniem nagrody w czasie,

- gry pomagające w pracy w rozproszeniach,

- ćwiczenia zwiększające samokontrolę,

- techniki relaksacyjne.

Ponadto:

- ćwiczenia dla przewodników: jak zwalczyć stres na ringu;

- dla chętnych: tropienie użytkowe - poszukiwanie ludzi.

W przerwach pomiędzy zajęciami z psami będziemy mówić o: szkoleniu klikerowym, planowaniu pracy, podnoszeniu kryteriów i dodawaniu rozproszeń i czasu.

To wszystko w pięknej okolicy, z lasem i jeziorem :)

Przyjeżdżając na obóz należy nastawić się na bardzo pracowity weekend, wypełniony intensywną pracą od rana do wieczora. Ćwiczyć będziemy w dwóch 6-osobowych grupach: dla początkujacych przygotowujacych się do startu w OB 0 i bardziej zaawansowanych - OB 1.

Na zakończenie - zawody :)

Obóz odbędzie się w długi weekend czerwcowy, w terminie 02-06.06.2010.

Zakwaterowanie w domkach drewnianych o wysokim standardzie (oddanych do użytku w 2009 r.), położonych bezpośrednio nad brzegiem jeziora, w pobliżu pięknej plaży. Domki mają aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem.

Wyżywienie: we własnym zakresie. Na terenie ośrodka znajduje się punkt małej gastronomii, w pobliżu są liczne sklepy i restauracje.

Koszt pobytu z noclegiem oraz szkoleniem:

- 590 zł od osoby (osoba z psem)

- 200 zł od osoby towarzyszącej (bez psa)

- 150 zł każdy kolejny pies uczestnika (który będzie również brał udział w zajęciach).

Na początku pobytu pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 100 zł, przeznaczona na pokrycie ewentualnych szkód, wyrządzonych przez psa.

Rezerwacja miejsca po wpłacie zaliczki w wysokości: 200 zł (osoby z psami) lub 100 zł (osoby towarzyszące). Termin rezerwacji - 20 marca. Pozostałą kwotę prosimy wpłacać do 20 maja.

Liczba miejsc ograniczona! Maksymalnie 12 osób z psami (6 psów w grupie początkującej i 6 w zaawansowanej).

Uczestnicy niepełnoletni: Na naszych kursach bardzo chętnie gościmy osoby poniżej 18 r.ż. Jednak uczestnicy w wieku do 16 lat mogą uczestniczyć w naszych obozach jedynie z pełnoletnim opiekunem. Młodzież w wieku 16-17 lat przyjmujemy za pisemną zgodą rodziców.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników obozu nie przyjmujemy psów agresywnych. Takie psy wymagają indywidualnych zajęć, i pobyt wśród dużej ilości obcych zwierząt i ludzi naraża je na zbyt duży stres, a pozostałym uczestnikom uniemożliwia pełne i spokojne korzystanie z oferowanych zajęć.

Więcej o informacji o ośrodku oraz zdjęcia znajdują się pod adresem: http://www.tinyurl.pl?krqLbS58

Dalsze informacje oraz przyjmowanie zgłoszeń:

Monika: tel. 506-598-062; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; gg 2928845

Marta: tel. 698-442-819; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ; gg: 4088068

 

ZAPRASZAMY! :-)

Czy wiesz, że...

Niektóre produkty, które spożywamy mogą być szkodliwe dla naszego psa. Należy m.in. unikać podawania psu: czekolady i innych produktów zawierających kakao, rodzynków, cebuli i czosnku, surowych ziemniaków, większych ilości wątróbki.

Rzetelna Firma